smetáček PH 5180/616
Kód: MA-379253
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček PH. materiál: plast Smetáček má štětiny na konci roztřepené pro snadné zametání prachu a jemných nečistot. Smetáček je nepostradatelným pomocníkem do každé domácnosti. Je vyroben z kvalitní pevné plastové rukojeti a dvoubarevných štětin z kvalitního nylonu. Díky pohodlné rukojeti bude manipulace se smetáčkem mnohem snažší. Na konci rukojeti je otvor pro snadné zavěšení a skladování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8593534520059 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,109 kg |
| Objem přepravní: | 2,66 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
