smetáček tvrdý PH ČER
Kód: MA-280472
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček tvrdý, PH ČER. materiál: plast barva: černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5903355001829 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,146 kg |
| Objem přepravní: | 1,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 37,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
