smeták 27,5cm PH s holí 120cm mix barev TULIP
Kód: MA-267416
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 27,5 cm, PH, s holí 120 cm, mix barev, TULIP. rozměry smetáku: 27,5 x 5 cm délka násady: 120 cm mix barev: stříbrná, červená, modrá Smeták s násadou Tulip BRILANZ. Smeták využijete při každodenním úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8591022363133 |
| Hloubka přepravní: | 129 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,333 kg |
| Objem přepravní: | 19,866 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
