smeták 27cm PH s holí 120cm mix barev
Kód: MA-267418
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 27 cm, PH, s holí 120 cm, mix barev. rozměry smetáku: 27 x 6 cm délka násady: 120 cm mix barev: stříbrná, zelená, modrá Smeták s násadou Aster BRILANZ. Smeták využijete při každodenním úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022363126 |
| Hloubka přepravní: | 126 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Objem přepravní: | 21,168 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
