smeták 28cm dřev.nelak., žíně směs 50/50, s holí 130cm
Kód: MA-378041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 28 cm, dřevěný nelakovaný, žíně směs 50/50, s holí 130 cm. šířka: 28 cm materiál: dřevo délka hole: 130 cm Dřevěný smeták s násadou, osazený kvalitní směsí umělých vláken a koňské žíně v poměru 1:1. Vhodné do domácnosti na jemný prach i hrubé nečistoty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8595140603560 |
| Hloubka přepravní: | 5,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 1,46832 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 9,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
