smeták 28cm dřev.nelakovaný, bez závitu
Kód: MA-378029
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 28 cm, dřevěný, nelakovaný, bez závitu. šířka: 28 cm materiál: dřevo Smeták dřevěný osazený vláknem Polymex. Vhodné pro běžné domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595140601160 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 1,512 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
