smeták 28cm PH, imitace dřeva, čistá žíně, hrubý závit
Kód: MA-378039
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 28 cm, PH, imitace dřeva, čistá žíně, hrubý závit. šířka: 28 cm materiál: plast hrubý závit Plastový smeták imitujicí dřevo osazený kvalitní koňskou žíní bez umělých vláken. Vhodné do domácností na jemný prachDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595140603348 |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 1,386 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
