smeták 28cm PH, imitace dřeva, hrubý závit
Kód: MA-280437
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 28 cm, PH, imitace dřeva, hrubý závit. šířka: 28 cm materiál: plast hrubý závit Plastový smeták s dekorem imitace dřeva. Vhodný pro běžné domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590786226005 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Objem přepravní: | 2,7225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
