smeták 28cm PH, imitace dřeva, s holí 130cm
Kód: MA-378033
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 28cm PH, imitace dřeva, s holí 130 cm. šířka: 28 cm materiál: plast dekor: imitace dřeva délka hole: 130 cm Smeták plastový v imitaci dřeva osazený vláknem Polymex. Vhodný pro běžné domácnosti. S hnědou kovovou holí 130 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595140602396 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 19,18 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 137 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
