smeták 32cm PH hrubý závit MO/BÍ EXCLUSIVE
Kód: MA-266281
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták 32 cm PH, hrubý závit, MO / BÍ, EXCLUSIVE. šířka: 32 cm materiál: plast barva: modro - bílá hrubý závit Smeták EXCLUSIVE s italským závitem. Smeták je ideální k zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022412084 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 19,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
