smeták 5111/611 28cm dřev.nelak., PET vlákno, bez závitu
Kód: MA-379943
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
smeták 5111/611 28cm dřev.nelak., PET vlákno, bez závitu šířka: 28 cm Smeták bez násady 28 cm dřevěný, nelakovaný. Na smeták můžete nasadit násadu. Ideální volba pro zametání všech povrchů u Vás doma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8593534510272 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,282 kg |
| Na nádobí: | Ne |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,9925 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 28 cm |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
