smeták ECONOMY 30cm PH s holí 120cm STŘ
Kód: MA-287828
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták ECONOMY, 30 cm, PH s holí 120 cm, STŘ. šířka: 30 cm materiál: plast italský závit barva: stříbrná délka hole: 120 cm Smeták ECONOMY s italským závitem je ideální k zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022412114 |
| Hloubka přepravní: | 130 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 9,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
