smeták ECONOMY 32cm PH s holí 130cm ČRV-HN
Kód: MA-266280
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták ECONOMY 32 cm, PH, s holí 130 cm, ČRV - HN. šířka: 32 cm materiál: plast italský závit barva: červeno - hnědá délka hole: 130 cm Smeták ECONOMY s italským závitem je ideální k zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590419042941 |
| Hloubka přepravní: | 130 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 41,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
