smeták EKONOMIK 27cm PH s holí 110cm mix barev
Kód: MA-280098
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták EKONOMIK 27 cm, PH, s holí 110 cm, mix barev. šířka smetáku: 27 cm délka hole: 120 cm mix barev: červená, modrá, zelená Smeták má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. S tímto pomocníkem bude zametání podlah úplná hračka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5903355001195 |
| Délka: | 120 cm |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,264 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 15,95 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 27 cm |
| Šířka přepravní: | 27,5 cm |
| Výška přepravní: | 116 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
