smeták gumový 31cm s telesk. násadou 120cm PRESTIGE
Kód: MA-280732
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták gumový 31 cm, s teleskopickou násadou 120 cm, PRESTIGE. šířka: 31 cm délka násady: 120 cm Antibakteriální štětiny a rukojeť proaktivně zabraňují růstu bakterií na ošetřených površích. Zametání vlasů a chlupů z koberců. Speciální stěrka odstraňuje vodu z dlaždic a panelů. Nenahraditelný v profesionálních kadeřnických salonech. Mytí smetáku pod tekoucí vodou zajišťuje hygienickou čistotu. Je šetrný k alergikům, protože nezvedá prach. Pro všechny typy povrchů. S pohodlnou, teleskopickou rukojetí 70 - 140 cm. Produkt testovaný akreditovanou laboratoří prokázal silnou antimikrobiální aktivitu. Test na antibakteriální aktivitu a účinnost v souladu s SGS - JIS Z2801.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5903355040699 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 8,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,496 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 5,372 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 79 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
