smeták stropní FIOCCO PH MO závit hrubý
Kód: MA-280765
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták stropní FIOCCO, PH MO, závit hrubý. materiál: plast barva: modrá Stropní smeták slouží k vymetení pavučin a nečist ze stropů a výše položených míst. Na násadu s hrubým závitem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5903355001652 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,117 kg |
| Objem přepravní: | 6,156 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
