smeták stropní s telesk.tyčí 105-170cm PH ČRV
Kód: MA-267452
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták stropní s teleskopickou tyčí 105 - 170 cm, PH ČRV. délka tyče: 105 - 170 cm materiál: plast barva: šedý smeták, červená tyč Oprašovač stropní ECONOMY s teleskopem 105 - 170 cm, barva červená. Kartáč je ideální pomocník na stírání prachu a pavučin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022412022 |
| Hloubka přepravní: | 105 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,348 kg |
| Objem přepravní: | 27,93 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
