smeták SUPRA 31cm gumový 56671 LEIFHEIT
Kód: MA-354453
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smeták SUPRA, 31 cm, gumový, 56671, LEIFHEIT. rozměry: 31 x 15 x 6 cm materiál: guma Vhodný na vnitřní i venkovní úklid. Pohodlný a hygienický úklid pomocí gumových Supra štětin, se zabudovaným klipem na hadr. Funkce 3 v 1: zametání, odstraňování vody a vytírání. Možné očistit pod tekoucí vodou. 3 roky záruka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 4006501566713 |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,434 kg |
| Objem přepravní: | 3,44925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 36,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
