šňůra 20m PH BÍ
Kód: MA-267553
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šňůra 20 m, PH BÍ. délka: 20 m materiál: propylen barva: bílá Šňůra na prádlo PP 20 m, je ideální k pravidelnému věšení prádla. Šňůra je určená pro vnitřní i venkovní prostory.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022415337 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,064 kg |
| Objem přepravní: | 0,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
