šňůra 30m PH potah, tkanina, mix barev 1317
Kód: MA-283251
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šňůra 30 m, PH potah, tkanina, mix barev, 1317. délka: 30 m tkaninové lanko s plastovým potahem mix barev: transparentní, žlutá, červená, modrá, zelená Tkaninová šňůra s plastovým potahem je odolná a dá se snadno očistit, takže se od ní neušpiní prádlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594016390269 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
