šňůra prádelní BA 15m
Kód: MA-285081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: bavlnaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594020650014 |
| Hloubka přepravní: | 56 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,128 kg |
| Objem přepravní: | 23,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
