soda krystalická 1kg
Kód: MA-823037
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Soda krystalická 1 kg. hmotnost: 1 kg Prostředek používaný pro změkčování vody, pro namáčení silně znečištěného oblečení (pracovní oděvy, kombinézy). Vhodný pro automatické pračky, zvyšuje účinnost pracího prostředku, zabraňuje usazování vodního kamene.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8585003930315 |
| Hloubka přepravní: | 7,2 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,47168 dm3 |
| Ochrana pračky: | Ano |
| Počet dávek: | 0 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet pracích dávek: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 14,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
