soloměr
Kód: MA-330380
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Soloměr. Nerozbitný a odolný - měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu - vyberte si spolehlivost. Bezpečné měření bez ztrát - díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce vrátit zpět do roztoku. Přesné a jednoduché měření - měřič poskytuje přesné údaje o zasolení roztoků (vyjádřené v g soli / L vody) - solanky pro sýry, nálevy pro maso a ryby a sýry, nálevy pro kvašené okurky, v rozsahu od 0 do 300 g soli na 1 L vody. Odečet ze soloměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty. Snadné použití - díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými rozsahy zasolení pro různé účely, výsledky měření přečtete rychle a pohodlně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5904816024029 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,588 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 2,8 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
