souprava nabíjecí č. 5
Kód: MA-224253
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nabíjecí souprava je jedno z příslušenství k mlýnku na maso č. 5. Plastovou soupravu využijeme k plnění klobás, párků a podobných potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595017389009 |
| Hloubka přepravní: | 3,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Materiál přístroje: | plast |
| Mechanický: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,115712 dm3 |
| Počet mlecích kotoučů: | 0 |
| Příkon: | W |
| Rychlost mletí: | 0 kg/m |
| Šířka přepravní: | 11,3 cm |
| Výška přepravní: | 3,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
