špejle bambus 15cm grilovací s úchytem (50ks)
Kód: MA-267582
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Špejle bambus 15 cm, grilovací s úchytem (50 ks). délka: 15 cm materiál: bambus balení: 50 ks Bambusová napichovátka - špíz BANQUET.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022378847 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 0,396 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
