špejle bambus 20cm grilovací s úchytem (50ks)
Kód: MA-387824
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Špejle bambus 20 cm, grilovací s úchytem (50 ks). délka: 20 cm materiál: bambus balení: 50 ks Bambusová napichovátka - špíz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8719987583506 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,117 kg |
| Objem přepravní: | 0,795 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
