špejle bambus 25cm grilovací s úchytem (50ks)
Kód: MA-386247
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Špejle bambus 25 cm, grilovací s úchytem (50 ks). délka: 25 cm balení: 50 ks s úchytem Kvalitní bambusové špejle vhodné pro použití do domácnosti i gastrovýroby, na grilování. Využijete je především na výrobu hamburgerů, zeleninových nebo ovocných mini špízů atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8719987583537 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,134 kg |
| Objem přepravní: | 0,945 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 31,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
