špejle bambus 30cm (50ks)
Kód: MA-267581
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Špejle bambus 30 cm (50 ks). délka: 30 cm materiál: bambus balení: 50 ks Bambusové špejle Party Collection, jednostranně hrocené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022262184 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,124 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
