špička likérová pr.24-36mm pocín.
Kód: MA-233301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 24 - 36 mm materiál: pocínovaný kov Likérová špička je speciálně vyrobená špička pro stříkání krémů do výšky s dutým středem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594034481246 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 0,15 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Průměr: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška: | 0 |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
