špička zdobicí sada 3díl. pocín. mix tvary č.1
Kód: MA-233082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Zdobicí špička sada 3díl., pocín., mix tvary č. 1. Balení obsahuje 3 ks zdobicích špiček. Ideální pomocník pro zdobení dortů a dezertů. Špičky se také hodí k pečení a plnění zákusků a cukroví. Vyrobeno z pocínovaného plechu. Připraveno k použití s bavlněným cukrářským sáčkem. Sáček není součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594034481413 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,075 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
