špička zdobicí sada 7díl. pocín.
Kód: MA-233081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
špička zdobicí sada 7díl. pocín. materiál: pocínovaný kov baleni: 7 ks Sada zdobících cukrářských špiček vhodná na zdobení dortů, zákusků, případně pomazánek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594034481222 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,054 kg |
| Materiál: | pocínovaný kov |
| Objem přepravní: | 0,075 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Průměr: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška: | 0 |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
