spona k víčku WECK kov. (10ks)
Kód: MA-744012
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Spona k víčku WECK kov. (10 ks). materiál: kov balení: 10 ks Náhradní svorky Weck jsou určené pro všechny zavařovací sklenice Weck. Bezpečně uzavřete víčko s těsněním Weck, v průběhu zavařování a následného uskladnění ochráníte vaše marmelády a kompoty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419744043 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,034 kg |
| Objem přepravní: | 0,3125 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ: | víčko |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
