spona na ubrus 42x33mm PH (4ks)
Kód: MA-581432
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x V): 42 x 33 mm materiál: plast 4 ks Spona na ubrus, která natahuje ubrus a zároveň ho udržuje na stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8006383043032 |
| Druh textilu: | ubrusy |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,3162 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9,3 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
