spona na ubrus 45x45mm PH/nerez (4ks)
Kód: MA-386832
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Spona na ubrus 45 x 45 mm, PH / nerez (4 ks). materiál: plast, nerez balení: 4 ks Spona na ubrus, která natahuje ubrus a zároveň ho udržuje na stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8718158233646 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,021 kg |
| Objem přepravní: | 0,31725 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 1,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
