spona na ubrus nerez (240ks)
Kód: MA-221111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez 240 ks Spona na ubrus, která natahuje ubrus a zároveň ho udržuje na stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.16 kg |
| EAN: | 8595047703523 |
| Druh textilu: | ubrusy |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,16 kg |
| Objem přepravní: | 3,036 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
