spona upínací na víčko OMNIA 68 (5ks) Al
Kód: MA-243434
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Spona upínací na víčko OMNIA 68 (5 ks) Al. materiál: hliník balení: 5 ks Spona upínací se používá se zavařovací krytkou. Přidržuje stejnoměrně běžné víčko omnia.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594014110760 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,043 kg |
| Materiál: | hliník |
| Objem přepravní: | 0,378 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
