sprej na lezoucí hmyz 400ml BIOLIT
Kód: MA-822286
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sprej na lezoucí hmyz 400 ml BIOLIT. objem: 400 ml Biolit proti lezoucímu hmyzu. Insekticid díky účinnému složení působí okamžitě během několika sekund a poskytuje dlouhotrvající ochranu až 4 týdny. Zahubí dospělé šváby a jejich vajíčka. Působí i na lezoucí hmyz jako jsou např rus domácí, mravenci, pavouci, rybenky, ploštice a cvrčci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 5000204918588 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,406 kg |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
