sprej UNI 400ml BIOLIT
Kód: MA-822289
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sprej UNI 400 ml BIOLIT. objem: 400 ml Univerzální sprej značky Biolit proti létajícímu i lezoucímu hmyzu je rychlý a účinný. Zbaví Vaší domácnost komárů, švábů, mravenců a jiného otravného hmyzu a to vše bez parfemace a jiného zápachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 5000204918496 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,406 kg |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
