stěrka 24x5cm AZORA nerez
Kód: MA-326196
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka AZORA 24 x 5 cm, pomocník pro roztírání a míchání krémů, funkční díl silikon, tělo nerez. Stěrka je určena pro profesionální i domácí použití. Je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590419044525 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,21 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
