stěrka 28cm POWERSLIDE CLICK 51425 LEIFHEIT
Kód: MA-354023
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka 28 cm POWERSLIDE CLICK 51425 LEIFHEIT. - šíře záběru 28 cm - vhodná na mytí skel, zrcadel apod. - možnost nastavení pro šikmé stírání - kompatibilní s Leifheit Click systémem - záruka 3 rokyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4006501514257 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,141 kg |
| Objem přepravní: | 2,97 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
