stěrka 30x8cm NATURAL nerez/PP
Kód: MA-369859
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka 30 x 8 cm, NATURAL, nerez / PP. rozměry: 30 x 8 cm materiál: nerez, polypropylen Stěrka NATURAL je pomocník pro roztírání a míchání krémů, funkční díl je ze silikonu, tělo z nerezu. Stěrka je určena pro profesionální i domácí použití. Je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní NATURAL splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. Držadlo je vyrobeno z polypropylenu a pšeničných otrub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022579107 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,48 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
