stěrka na dlažbu pěnová 45cm 56422 LEIFHEIT
Kód: MA-354536
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na dlažbu pěnová, 45 cm, 56422, LEIFHEIT. šířka: 45 cm Efektivní stírání vody beze šmouh díky gumové Premium Dura-Flex stěrce. Skvěle čístí hladké i hrubé povrhy podlah. Kompatibilní s Click Systemem. Neabsorbuje vodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4006501564221 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,233 kg |
| Objem přepravní: | 5,432 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 48,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
