stěrka na okna 40cm SLIDER CLICK 51522 LEIFHEIT
Kód: MA-354181
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna 40 cm, SLIDER CLICK 51522 LEIFHEIT. šířka záběru: 40 cm - vhodná na mytí skel, zrcadel apod. - možnost nastavení pro šikmé stírání - kompatibilní s Leifheit Click systémem - záruka 3 rokyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4006501515223 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,147 kg |
| Objem přepravní: | 6,72 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
