stěrka na okna CLASSIC s mopem a teleskop.tyčí 55238 LEIFHEIT
Kód: MA-354166
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna CLASSIC s mopem a teleskopickou tyčí 55238 LEIFHEIT. - mop na okna s odnímatelnou stěrkou a teleskopickou tyčí - teleskopická tyč 75 - 135 cm - mop na okna se záběrem 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 4006501552389 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,663 kg |
| Objem přepravní: | 42,108 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 121 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
