stěrka na okna guma 25cm MO/BÍ EXCLUSIVE
Kód: MA-267463
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna guma 25 cm, MO / BÍ, EXCLUSIVE. šířka: 25 cm materiál: guma barva: modro - bílá Stěrka na okna EXCLUSIVE je ideální pomocník k čištění oken. Stěrka je dodávána s měkčenou TPR rukojetí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022412077 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 2,925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
