stěrka na okna gumová 30cm
Kód: MA-287833
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna gumová, 30 cm. šířka: 30 cm Stěrka na okna s gumovou lištou a aretačním kolečkem pro různé délkové a polohové nastavení lišty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022404379 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 3,906 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
