stěrka na okna gumová 4425/30cm
Kód: MA-379391
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna gumová 4425/30 cm. šířka: 30 cm Ideální stěrka na mytí oken, výloh, autoskel, zrcadel, či na mytí sprchových koutů. Stírací část je opatřená gumou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8593534440357 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
