stěrka na okna gumová 4425/40cm
Kód: MA-379393
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna gumová 4425/40 cm. šířka: 40 cm Ideální stěrka na mytí oken, výloh, autoskel, zrcadel, či na mytí sprchových koutů. Stírací část je opatřená gumou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8593534441217 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
