stěrka na okna molitan + guma 20cm
Kód: MA-280767
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na okna molitan + guma, 20 cm. délka: 20 cm materiál: molitan, guma, plastová rukojeť Oboustranná stěrka na okna - molitanová část slouží k umytí skla a gumová část k setření přebytečné vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5903355000990 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,077 kg |
| Objem přepravní: | 3,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
