stěrka na sprchové kouty CABINO 41650 LEIFHEIT
Kód: MA-354020
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka na sprchové kouty CABINO 41650 LEIFHEIT. - šířka 24 cm - ideální stěrka pro sprchové kouty ze skla, akrylu nebo dlaždic - stírací část je z bílé gumy, tudíž nedělá skvrny - včetně řemínku na zavěšení - záruka 3 rokyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4006501416506 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Objem přepravní: | 2,88 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
